HAKKIMIZDA

sadece iyi işler

1.a_Hakkımızda

Standart bir tanımı bulunmayan “kalite” kavramı, ürün ve hizmetlerin müşteri beklentilerini karşılayabilme kabiliyetine verilen ad olarak düşünülür. Ürün ve hizmet çeşitliliğine, müşteri portföyüne, piyasanın talebine hatta coğrafi özelliklere göre anlam kazanan ve değişkenlik gösterebilen bir kavramdır kalite.

Kalite çalışmaları ise ortaya konan ürün ve hizmetlerin, müşteri beklentilerini eksiksiz, sürekli karşılayabilmesi için gerçekleştirilen, zaman, istihdam ve diğer kaynakların aktarıldığı çalışmalardır. İlk kez “standart” kavramı ile tanışan işletme, icra ettiği çalışmalar neticesinde bu kavramın herhangi bir belge edinmenin ötesinde iş ve süreçleri ne denli kolaylaştırdığını anlar ve müşterilerinin yanı sıra çalışanlarının da memnuniyetini gözlemler.

Biz, tükettiğimiz ürünlerin güvenilirliğini sorgulayarak girdiğimiz bu yolda gelişerek ve geliştirerek ilerliyoruz. Her biri kendi alanlarında uzman personelimiz, teknik bilim adamlarımız, çözüm ortaklarımız, küresel faaliyetleri takip etmenin-uygulamanın ötesinde, tüketici ve üretici arasında bir köprü olma gayretinde. Sosyal sorumluluk anlayışımız yaşadığımız dünyayı ve içindekileri değerli kılıyor ve onlara karşı sorumlu hissettiriyor. Tüm paydaşlarımıza bu enerjiyi veriyoruz.

Gelir kaynakları sadece eğitim ve belgelendirme olan bağımsız bir belgelendirme kuruluşu olarak, en kaliteli işlere imza atıyoruz. Çünkü “sadece iyi işler”…

Size her an yardımcı olmaya hazırız.