EĞİTİM

sürekli eğitim, sürekli iyileştirme

2.a_Eğitim

Dünyaca tanınan ve uygulanan standartların neredeyse tümü ile tanışan bir kuruluş olan Dünya Kalite Akademisi’nin bu konudaki uzmanlığından yararlanabilirsiniz… Kuruluşunuza özel eğitimlerin yanında genel katılıma açık eğitimler de sunarak size ve kuruluşunuza katma değer sağlıyoruz. Eğitmenlerimiz interaktif eğitim modelleri ile hızlı öğrenmeye sevk ederken, eğitim sonrasında da sizi yalnız bırakmıyor.

Üretimini ve hizmetlerini belirli standartlar çerçevesinde yapmaya karar veren, kalite çalışmalarına yatırım kararı alan işletmeler ilgili alanlarda eğitim hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaçlarını asgari düzeyde kendi personelleri ile giderebilmek kalite çalışmalarına kaynak aktaran her işletme için vazgeçilmezdir. Zira kalite, bireysel bir kavram olmanın ötesinde bir ekip çalışmasının ürünüdür. Kalite ekiplerinin oluşturulması, kalite ve sorumluluk kültürünün yerleşmesi, ilgili standartlara uyum çerçevesinde işletmeye özgü üretim metotlarının, dokümantasyonlarının uygulanabilmesi ancak eğitim sayesinde gerçekleşir. İlk eğitimlerle kendini standardizasyon kültürü ile bağdaştırmaya başlayan işletme, zaman içerisinde ilgili alanlarda yetkin personele sahip olur ve kendi kendine yetebilen bir hal alır.

Uzman personelimiz, gerek sizden gelecek eğitim talepleri, gerekse gerçekleştirecekleri incelemeler ile ihtiyacınız olduğunu tespit ettikleri eğitimler konusunda size yardımcı olmak için her an hazır. Tüm kalite konuları, ISO standartları, Helal standardı, İyi Üretim Uygulamaları, kalite yönetim metotları, verimlilik, sürekli iyileştirme alanlarında sürdürülebilir bir kaynak sunuyoruz.

Size her an yardımcı olmaya hazırız.